Yazın Trend Kadın Parfümleri

Yaz aylarının vazgeçilmez parfüm modelleri 2020 yılına damgasını vuran parfümler ve ingilizce tabiri ile Number One olan parfümleri siz kullanıcılarımız için seçtik ve yazımızda detayları ile inceleyeceğiniz bir yazı hazırladık.

Öncelikle ilk parfümümüz fiyat olarak biraz tuzlu, ama Top yani (üstte) olan parfümlerden birisi olan Parfums De Marly Paris Delina Parfüm markası. Çiçeksi ve odunsu yapısı ile hindistan cevizi ve çeşitli aromalara sahip olan bu parfüm kadınlara özel 2017 yılında piyasaya sürülen nadir markalardan birisi.

2. Parfümümüz ise Lancome marka çatısı altında olan eski bir parfüm markalarından birisi Poeme Parfüm olarak sıraladık ve yazın vazgeçilmez parfümleri arasında yer aldığını kullanıcı yorumlarından öğrenerek sizlere tavsiye etmeye karar verdik.

Diğer ve son olan parfümümüz ise Gucci markası olan ve bir çok bayanın parfüm raflarından birisi olan Gucci Bloom Parfüm ise yazın klasiklerinden birisi diyebiliriz. Odunsu yanı kalıcılığı, çiçeksi yanı ise çiçek severleri oldukça tatmin eden parfüm markalarından birisi de diyebiliriz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yararlı Linkler; Parfüm   Tester Parfüm   Takım Elbise