Sosyal Medya hayatımızın bir parçası, bu sebeb ile bir çok internet sitesinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz özel linkler mevcut. İnternet hayatımızı kolaylaştıran en önemli teknoloji etkenlerinden biri.

İnternette dilediğiniz bilgileri ask.fm de bulabileceğiniz gibi bu tarz sitelerde sorularınıza yanıt da bulabileceğiniz olası.

Özellikle Behance.net gibi sosyal medya bağlantılarının yer aldığı internet aleminde yine bir çok bilgiyi bulabilmeniz mümkün.

Diğer sitelerde olduğu gibi disqus.com gibi yabancı sitelerde bir çok internet mecrasını da kullanabilirsiniz.

İnternette bilgiler bulabileceğiniz başka siteler arasında folkd.com da geliyor. Burada dilediğiniz gibi hesap açabilir aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Bir Rus sitesi olan torgi.gov.ru da da rusça kaynaklı ama Türkçe çeviri yapabileceğiniz diğer siteler arasında yer alıyor.

Başka bir site ise hubpages.com sitesi. Buradan da birbirinizi takip edip bilgiler edinebilmeniz olası.

quora.com sitesini daha önceden duydunuz mu bilmiyorum, ama burayıda bir kaynak olarak kullanabilirsiniz.

Bilgi paylaşımı yapabileceğiniz, birbirinizi takip edip iletişime geçebileceğiniz diğer bir web sitesi ise ted.com . ted.com, hem adı hem de özellikleri ile kullanıcılarına güzel olanak sağlayan sitelerden birisi de diyebiliriz.

udemy.com sitesi ise blog bölümünden bilgi paylaşımı yapabileceğiniz ayrı bir site. Bu siteden de ayrıntılara ulaşabileceğiniz farklı bir ağ.

Sosyal medya linklerinde bir çok bilgiyi ayrı ve farklı fikirlerde, ama aynı doğrultuda farklı mecralardan alabilirsiniz. İletişim çağında olduğumuz bu dönemlerde unutmayın ki internet hayatımızda bilgi kaynalarının ilk sıralarında geliyor da diyebiliriz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yararlı Linkler; Parfüm   Tester Parfüm   Takım Elbise