2019 Yaz Takım Elbise Kombinleri

Sevgili Bebu okuyucuları, bugün sizler için 2019 Yaz Takım Elbise Kombinleri hakkında bir kaç bilgi derlemek istedik. Araştırdığımız bilgilere göre tabiki Açık renk modeller Yaz ayı için her zaman revaçta.

İster Short – gömlek kombini yapın, ister gömlek pantolon yada tshirt, Açık kahverengi tonlarında bir kombin yapmak istiyorsanız öncelikle pantolonumuzdan başlayalım; pantolon açık kahverengi, üstüne beyaz yada siyah tshirt yada gömlek, ayakkabı olarak ise bej tonlarında bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Genelde polo yaka kullanan kullanıcılarımıza ise pantolon beyaz, polo tshirtleri ise yazın kahramanlarından kırmızı yada turuncu tonlar ile kombin edebileceğiniz gibi ayakkabı olarak ise spor bir ayakkabı tercih edebilirsiniz.

Yaz kombinlerinde özellikle kullanacağınız renkler arasında; Öncelikle beyaz, sonrasında ise sırası ile sarı, kırmızı, yeşil ve indigo gibi renkler öncelikli tercihleriniz arasında yer alabilir.

Daha fazla fikir ve whatsapp ile bilgi alışverişi yapabilmeniz için Takım Elbise sitesinde yer alan numaradan iletişime geçebilir, dilediğiniz soruları ve modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yararlı Linkler; Parfüm   Tester Parfüm   Takım Elbise